Cam Balkon Dünyası

Pergola Tente Cam Balkon Sistemleri

Pergola Cam Sistemleri
Pergola Cam Sistemleri

Pergola

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alan da gibi bahçenizde, verandanız da ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

PERGOLA SİSTEMLERİ kalitesiyle mevsim seçimi elinizde. Pergola modellerimizin tüm serilerinde dış mekanların keyfini çıkarmanızın en dayanıklı yoludur. Özel tente kumaşı sayesinde sistemler; güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak size bahçe, balkon, veranda, teras gibi açık alanlardan en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar. Pergola Sistemleri gölgelendirme ve koruma sağlar. Pergola’nın çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.

Cam Balkon Dünyası

Pergola Tente Cam Balkon Sistemleri

Başvuru Formu

HEMEN BAŞVUR